poslat pohladnicuPoslať pohľadnicu
Email:
Heslo:
Zostať prihl. | >> prihlásiť
| registrácia | zabudnuté heslo
kengura
kengura

Najnovšie správy - Topky.sk
Thu, 26 Apr 2018 13:58:01
SYDNEY - Vynaliezavosť detí nemá obdobu, obzvlášť, ak nimi lomcuje puberta. Svoje o tom vedia aj rodičia prešibaného chlapca, ktorý sa zrejme inšpiroval filmom Sám doma. Potajme im ukradol kreditky, kúpil si obojsmernú letenku na Bali, zarezervoval si luxusný hotel a užil si dovolenku svojich snov.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 13:57:09
LINCOLN - Vďaka nechutnému nálezu, ktorý Chrissie Gilbertová objavila vo vrecku s kelom, ju určite na dlhý čas prejde chuť na zeleninu. Jej skúsenosť dokazuje, že slepo dôverovať potravinovým výrobkom sa nevypláca. Nikdy by sme nemali pred konzumáciou zabúdať na dôkladnú kontrolu, a to aj v prípade, ak potraviny kupujeme v neporušenom obale.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 13:56:18
PRAHA - Pavel Wonka, ktorý zomrel 26. apríla 1988, bol bojovníkom za slobodu v bývalom Československu. Za svoje názory a činy bol perzekvovaný a trikrát skončil vo väzení. Posledný pobyt sa tomuto obhajcovi ľudských práv stal osudným. Wonka za doposiaľ nevyjasnených okolností skonal v královohradeckej väznici. Je označovaný za posledného politického väzňa komunistického režimu v Československu, ktorý zomrel uväznený.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 13:55:31
BERN - Kamera radaru sledujúceho dodržiavanie rýchlosti vo švajčiarskej obci v kantóne Bern zachytila "cestného piráta" rútiaceho sa viac ako päťdesiatkou ulicou, kde značka prikazovala ísť najviac tridsiatkou. V tomto prípade ale vinník vyviazne nielenže bez pokuty, ale dokonca aj bez napomenutia.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 13:49:38
Každému chutí niečo iné a proti gustu teda žiaden dišputát, obľúbená pochúťka Filipínčanov je však skutočne len pre naozaj silné žalúdky. Kým my k pivu obľubujeme napríklad zemiakové lupienky, v Ázii si pochutnávajú na kačacích embryách.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 13:46:00
BRATISLAVA - Svetoznámy český kontrabasista Miroslav Vitouš odohrá v druhej polovici mája šnúru štyroch unikátnych koncertov s dvoma slovenskými a jedným rakúskym jazzmanom. Hudobník, známy zo svojich spoluprác s jazzovými legendami Milesom Davisom a Waynom Shorterom, vystúpi na Slovensku i v Rakúsku v rámci projektu Altar.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 13:45:00
BRATISLAVA - Ak sa rozhodnete pre novú kuchyňu, nemusí to byť také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Na to, čo sa vám páči, môžu pôsobiť aj nebeské vplyvy! Neveríte?
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 10:42:05
WASHINGTON - Keď máte pochybnosti, obviňte zo všetkých svojich problémov matku... nie? Vlastne pokiaľ ide o vypadávajúce vlasy a plešatú hlavu, tam sa veda zhoduje, že by muži nemali pripisovať vinu génom zdedeným po matke, alebo aspoň nie výhradne im, napísal spravodajský server Business Insider.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 10:36:00
BRATISLAVA - #Väčšina z nás im stále hovorí ešpézetky. Dnes sa však správne používa termín EČV, teda evidenčné číslo vozidla. Poznavacie značky ako BA, KE sú určite každému jasné, ale čo tie ostatné, menej známe? Rozlúštite čo sa skrýva pod skratkami okresov týchto EČV?
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 10:35:00
BRATISLAVA - Zdravím, chcem sa spýtať na jednu vec. Dá sa stravou ovplyvniť stav celulitídy? Leto sa blíži, tak sa snažím vylepšiť, čo sa dá. Vaša čitateľka.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 08:43:01
SKOPJE - Skamenené pozostatky tvora podobného slonovi, ktorý žil pred ôsmimi miliónmi rokov, odkryli paleontológovia v Macedónsku. Kostru zvieraťa náhodou objavil muž pracujúci na poli, napísala agentúra AP.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 08:42:18
GLASGOW - Priateľ devätnásťročnej Škótky, ktorá zaplatila desať libier za vyveštenie budúcnosti, zverejnil konverzáciu medzi ňou a údajným médiom. Týmto spôsobom varuje ostatných, aby sa nedali nachytať na podobné ponuky a nemuseli sa potom s klamármi doťahovať o svoje peniaze.
Autor:
Thu, 26 Apr 2018 08:01:00
BRATISLAVA - V ľudskom tele sa nachádzajú usadeniny, ktoré vznikajú z nestrávenej a nestráviteľnej potravy, teda z prejedania. Aj vy jete veľa, často a rýchlo? Žalúdok ešte nestrávil jednu dávku jedla a už dostáva ďalšiu, na čo však nie je stavaný. Tráviace ústrojenstvo si nemá kedy oddýchnuť a vyčistiť sa.
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 20:42:31
BRATISLAVA - Psov mnohí z nás radia medzi členov domácností a robia všetko pre to, aby im vytvorili ideálne životné podmienky. Mnohí majitelia si však často neuvedomujú, že im nevedomky ubližujú. Odborníčka preto radí, čomu by sa mali majitelia psov radšej vyhnúť, pretože ich štvornohí miláčikovia to priam neznášajú.
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 20:41:00
BRATISLAVA - Jeden z najkrajších a najlepšie vybavených odolných smartfónov, Oukitel WP5000 sa predáva už od minulého týždňa. Výrobca nás informoval, že zaregistroval silné predaje, čo len dokazuje, že ľudí, ktorí milujú vonkajšie aktivity. To ale nie je všetko. Telefón si majú kupovať aj ľudia, ktorí pracujú z väčšej časti v exteriéri.
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 20:40:00
BRATISLAVA - Telefón s pomerom strán 18:9 sa mi dostáva do rúk prvýkrát. Zo začiatku mám pochybnosti ohľadom veľkosti telefónu. Ako dopadol v našom teste ďalší čínsky smartfón, ktorý sľubuje podobný dizajn iPhone X?
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 16:42:46
LONDÝN - Objav štruktúry DNA (deoxyribonukleovej kyseliny), ktorá je nositeľom dedičných vlastností všetkých živých organizmov, oznámili pred 65 rokmi, 25. apríla 1953, Brit Francis Crick a Američan James Watson. Išlo o prelomový objav minulého storočia, ktorý dal zásadný podnet biológii a položil základy nových prístupov v medicíne. Viedol postupne aj k plnej identifikácii ľudského genómu, ktorá sa podarila v roku 2003.
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 16:37:00
BRATISLAVA - Môže byť krv kľúčom k zdravému stravovaniu? Propagátori „stravovania podľa krvných skupín“ veria, že práve tento typ diéty je alchýmiou ideálnej výživy pre každého z nás. Súhlasí s tým veda aj medicínska prax? Na to sme sa spýtali doktora Igora Bukovského, známeho špecialistu na zdravú výživu.
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 16:36:00
BRATISLAVA - Štvrtý album zoskupenia Autumnist vyšiel na konci marca, päť rokov po ostatnej štúdiovke Sound of Unrest. Novinka False Beacon signalizuje ďalší vývojový krok od predošlých, abstraktnejšie ladených počinov. Temná atmosféra zostáva, no o slovo sa v ešte väčšej miere hlásia chytľavejšie námety so živelnými elektronickými podkladmi a hosťujúcimi spevákmi.
Autor:
Wed, 25 Apr 2018 16:35:00
BRATISLAVA - Už samotný predmet mailu vám môže pomôcť vyniknúť. Hlásite sa do vami vysnívanej firmy? Reagujete na zaujímavú pracovnú pozíciu? Nevýhodou e-mailovej komunikácie je, že môžete ľahko splynúť s desiatkami ďalších uchádzačov. Preto je dôležité, aby ste upútali pozornosť už v e-mailovej schránke personalistu. Viete, ako na to? Stačí, ak si šikovne premyslíte, čo uvediete do predmetu mailu. Toto je pár návrhov, ktorými sa môžete inšpirovať.
Autor: