poslat pohladnicuPoslať pohľadnicu
Email:
Heslo:
Zostať prihl. | >> prihlásiť
| registrácia | zabudnuté heslo
kengura
kengura

Najnovšie správy - Topky.sk
Sat, 20 Jan 2018 16:23:57
MISSOURI - Americký tínedžer bojoval o život po tom, čo mu sendvič so syrom a šunkou roztrhol pažerák. Alec Hebblethwaite (14) strávil v nemocnici 106 dní a po prepustení mu diagnostikovali zriedkavé chronické ochorenie imunitného systému nazývané eozinofilná ezofagitída.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 16:15:31
PEKING - Iba 9-ročná Číňanka Zhou Dingshuang je doslova rukami a nohami pre svojho postihnutého brata, ktorý má od narodenia ťažkosti s používaním svojich končatín. Malá dievčina nosí staršieho súrodenca do školy každý deň na vlastnom chrbte, a to bez ohľadu na to, či vonku prší, sneží, fučí alebo svieti slnko. Malá hrdinka sa stala dokonca oporou pre celú svoju rodinu.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 16:10:59
MTHAYISI - Takýto prípad svet hádam ešte nepamätá. V Južnej Afrike porodila mŕtva žena. Práve keď sa ju desať dní po smrti chystali pochovať, objavili v truhle dieťa. Bohužiaľ, aj to už bolo mŕtve, keďže matka ho nemala ako vyživovať.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 16:06:24
DENVER - Každodenne pribúdajú na sociálne siete statusy novopečených rodičiek a fotografie novorodencov. Avšak zábery z pôrodu mladej Američanky z Colorada sú úplne odlišné od tých, s ktorými sa delia ostatné mamičky a v súdne premýšľajúcom človeku vyvolávajú minimálne zmiešané pocity.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 16:04:37
NEW YORK - Rastlina kľúčová pre výrobu piva sa možno dá vypestovať aj na Marse. Zistili to študenti vysokej školy Villanovej univerzity v Pensylvánii, ktorí počas uplynulého semestra v kurze astrobiológie pestovali niekoľko plodín vrátane chmelu v podmienkach kopírujúcich tie na červenej planéte. "Neviem, či je to praktická rastlina, ale darí sa jej pomerne dobre," povedal denníku The New York Times vedúci kurzu Edward Guinan.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 16:00:00
BRATISLAVA - Sú medzi nami ľudia, ktorí na mlieko nedajú dopustiť. Iní ho zase používajú len do kávy či varenia. A sú aj takí, ktorí ho buď nemôžu cítiť, alebo sú naňho dokonca alergickí. Mlieko však nemusíme len konzumovať, dá sa využiť aj v domácnosti či na krajšiu pleť. A to celkom šikovne.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 15:03:00
CANGZHOU - Generálka v čínskom cirkuse sa obrátila na strhujúcu drámu. Počas skúšky agresívny tiger spoločne s útočiacou levicou napadli koňa. Pracovníci ich museli skrotiť bičom a policou. Cirkus čelí ostrej kritike, ľudia obviňujú cirkus z týrania zvierat.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 15:02:29
NAPLES - Obyvatelia a turisti na Floride sa stali svedkami boja na život a na smrť. Priamo na golfovom ihrisku si to rozdal aligátor s pytónom. Museli preto prerušiť hru a nechať prírode voľný priebeh. Zasiahnuť do deja by sa im totiž mohlo pekne vypomstiť.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 15:00:00
BRATISLAVA - Fanúšikovia legendárnej kapely Elán sa konečne dočkali sprístupnenia takmer celého ich katalógu v digitálnych službách. Takmer dve desiatky albumov, vrátane tých, ktoré už dlhší čas nie sú zohnateľné na fyzických nosičoch, od dnes nájdete v katalógoch Spotify, Deezeri, iTunes či GooglePlay.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 13:13:30
MAIDSTONE - Nápisy na stenách v detskej izbe Alexa jeho mamu veľmi vydesili. Písané boli neviditeľným perom a žene sa ich podarilo rozlúštiť až UV lampou. Doteraz nechápe, čo inšpirovalo jej syna k ich napísaniu, keďže doteraz vôbec neprejavoval sklony k agresívnemu správaniu.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 13:00:00
BRATISLAVA - Predstavte si, že by personalista na pracovný pohovor priniesol aj detektor lži. Vtedy by ste si nemohli vymýšľať ani prikrášľovať skutočnosť, pretože prístroj by zaznamenal, kedy nehovoríte pravdu. Ako by to vyzeralo na pohovore s detektorom lži sa pozrel aj americký režisér Paul Emerson. Jeho video sa už hneď po zverejnení stalo na internete obrovským hitom. Nechýba mu totiž poriadna dávka vtipu. Zabavte sa aj vy.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 12:04:53
TOKIO - Japonské železnice testujú vlak, ktorý z reproduktora vysiela nahrávku štekajúceho psa a ručiaceho jeleňa. Cieľom je predísť zrážkam s vysokou zverou na železničných tratiach. Informoval o tom spravodajský server BBC News s odvolaním sa na miestne médiá.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 12:00:00
BRATISLAVA - Konečne niekto priznal, že všetky tie predpovede pohybov na trhu, ktoré sa začiatkom roka pravidelne objavujú nemajú žiaden zmysel. Ben Carlson zo spoločnosti Ritholtz Wealth Management sa nehanbí priznať, že absolútne netuší, čo sa v najbližších dvanástich mesiacoch bude diať. Napriek tomu vymenoval desať istôt, s ktorými investori môžu rátať.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 10:00:00
BRATISLAVA - Odborníci varujú, že už viac ako tretina z objemu približne pollitrového piva a necelý pohár vína môžu otráviť váš mozog. Ten je potom oveľa náchylnejší na prejavy a vznik demencie. Riziko je zvýšené najmä u ľudí, ktorí pijú určité množstvo alkoholu každý deň, napríklad jedno pivo.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 09:48:37
MADRID - Antické slávnosti bakchanálie upravené pohľadom súčasného extravagantného umelca zažili minulý víkend divadelní diváci v Madride. A hoci sa neviazané hýrenie odohrávalo na javisku, v posledných minútach 24-hodinového predstavenia už aj diváci tancovali a radostne kričali. Niektorí z nich, vrátane španielskeho režiséra Pedra Almodóvara, opustili podľa denníka El Mundo svoje miesta a priamo pri javisku si orgie natáčali.
Autor:
Sat, 20 Jan 2018 09:00:00
LOS ANGELES - Katie Piper mala našliapnuté na skvelú kariéru a úžasný život. Katie bola mladá žena, ktorej krása očarovala nielen množstvo mužov, ale aj žien. Pracovala ako televízna moderátorka, príležitostná modelka a čo je hlavné, bola zdravá.
Autor:
Fri, 19 Jan 2018 21:20:50
HERMANUS - Tento mladomanželský pár na svoju svadobnú cestu nikdy nezabudne. Na pobreží Južnej Afriky si užívali príboj morských vĺn. Vzrušujúci zážitok však vystriedala ukrutná bolesť. Marelize Dreyerovú musel z vody ratovať je manžel. Nešťastný pád jeho manželky sa poradil zachytiť na video. Dvojica je teraz hviezdou internetu.
Autor:
Fri, 19 Jan 2018 20:45:00
BRATISLAVA - Čo sa aktualizácií týka, jeden výrobca pre svoju komunitu robí podstatne viac, než konkurencia. Je to samozrejme Xiaomi, spoločnosť, ktorá včera oznámila, že na najnovší systém MIUI 9 bude aktualizovať až 40 rôznych modelov.
Autor:
Fri, 19 Jan 2018 16:17:47
BARCELONA - Užíval si dovolenku s rodinou v jednom z najkrajších miest sveta, no v sekunde sa chvíle pohody zmenili na poriadnu drámu. Britský turista bol na šmykľavke, keď na neho dopadol obézny chlapec a spôsobil mu ťažké zranenia.
Autor:
Fri, 19 Jan 2018 16:15:00
BRATISLAVA - V seriáloch a filmoch je všetko do detailu naplánované. Život si však tak presne naplánovať nikdy neviete. Rovnako to nevedeli ani herečky zo známych seriálov. Počas natáčania totiž zistili, že sú tehotné. Tvorcovia museli zasiahnuť.
Autor: